Služby

Společnost FLOW TECH, s.r.o. nabízí kromě výroby na „klíč“ i dílčí služby. Mezi které se řadí konstrukce, návrhy technologií, NC programování, 3D měření, kalibrace měřidel, obrábění na zakázku a servis zařízení.

SERVIS ZAŘÍZENÍ

SERVIS_DOKONCOVANI TVARU V LISE_2

Společnost FLOW TECH, s.r.o. zajišťuje úpravy a opravy nástrojů a servis dodaných zařízení.

Chci vědět více

OBRÁBĚNÍ NA ZAKÁZKU

obr-sluzby

Společnost FLOW TECH, s.r.o. vlastní řadu specializovaných strojů, které v závislosti na kapacitní vytíženosti nabízí kooperační možnosti spolupráce.

(more…)

Chci vědět více

KONSTRUKCE

KONSTRUKCE_1

Díky technickému vybavení konstrukční kanceláře programem SolidWorks, jeho propojením s informačním systémem QI a provázání na elektronickou správu dat, můžeme efektivně řídit vývoj a změny konstrukční dokumentace.
(more…)

Chci vědět více

NÁVRHY TECHNOLOGIÍ

TPV_1

Pro vytváření technologických postupů je v naší společnosti využívána část informačního systému QI, který nám umožňuje zobrazení historie provedených změn bez ohledu na procesní a organizační členění. (more…)

Chci vědět více

NC PROGRAMOVÁNÍ

Strom obrábění EdgeCAM

Pro tvorbu programů pro NC a CNC stroje používáme ve Flow Techu program Edge-CAM, který je určen pro pokročilé obrábění 3D tvarů. (more…)

Chci vědět více

Měření 3D

3D MĚŘENÍ

Zabezpečuje komplexní měření jednotlivých dílců, nebo celých sestav. Pomocí tří – osého měřící přístroje Wenzel je zaručena vysoká kvalita přesnosti měření ( ± 0,003 mm). Nedílnou součástí měření je vypracování měřícího
protokolu. Přístroj je umístěn v klimatizované místnosti. (more…)


3D měření Wenzel

  • měřící rozsah:  x= 900mm, y= 800mm, z= 700mm, přesnost: +-0,01mm na délce 300mm
    WEN_Měřící hlavice

    WEN_Měřící hlavice

    WEN_Měrový protokol 3D

    WEN_Měrový protokol 3D

Chci vědět více

Kalibrace měřidel

meridla2

Společnost Flow Tech, s.r.o. má oprávnění pro kalibraci měřidel délky, která je navázána na etalony ČMI Brno. Provádí se zde speciální měření různých výrobků a kalibrace strojírenských měřidel. Ceníkový seznam kalibrovaných měřidel zašleme na vyžádání. (more…)


Chci vědět více